Розбите серце. Цитати, афоризми, статуси про розбите серце.

Индекс материала
Розбите серце. Цитати, афоризми, статуси про розбите серце.
Страница 2
Все страницы

Якщо ти плачеш, значить - серце твоє все ще б'ється і у тебе є шанс ...

Наше життя-кіно, кожен день нова серія. Але вже нічого не змінити і непереснять ...

Зараз я плачу, пишу твоє ім'я на запітнілому вікні, і навіть не замислююся про те що через рік, я буду писати вже зовсім інше ім'я, і ​​не згадаю яке ім'я я писала раніше .... Ніколи не дізнаєшся про що він думає ..
А коли запитаєш, чи є у нього до тебе почуття .. він тобі тупо відповість: "Більше" так "ніж" ні "..

розлучилися перед новим роком??? не страждав даремно. значить ця людина повинна була піти в минуле. попереду новий рік і все буде набагато краще, чес в старому

- Розбите серце. Цитати, афоризми, статуси про розбите серце.

Якщо любити, то не просто словом люблю.Вкушать момент щастя у спокусі ніжних мінут.І якщо сказати назавжди, то і тримати слова не по ветру.Бить більше ответственним.Плавать в мріях, але не тонути в ніх.Жізнь стане безцінною, просто цінуй і змінюйся.

я збережу твій номер в телефоні .... я не забуду тих ласкавих слів .... як ти називав мене гномик ... я думала це любов .... але виявилося помилкою те оманливе відчуття любові ... я тихо піду а ти в слід мені кричи.

Як важко бачити його щодня в школі, Як боляче, що він не зі мною, Я не можу навіть сказати ему'Прівет ', Але я так люблю його, Хочу бути з ним .. Мені просто хочеться померти, щоб не відчувати ті борошна, які оселилися у мене в зсередини .. (Хто так само любить, зрозуміє мене, як ніхто інший ...

нехай я краще буду твоїм ангелом-охоронцем на тому світі, ніж нещасної від твого байдужості на цьому світі ..... * Твій ангел охоронець *

Ми не разом!! але любимо друг - друга!!! Твої карі очі - боже вони такі ніжні!! Я все віддам аби бути поруч з тобою!! А ці поїздки на озеро темної ночі, пам'ятаєш??? ми були щасливі, кожною секундою разом насолоджувалися! І ще твої духи, вони такі солодкі я їх за кілометр впізнаю!! просто я, як і обіцяла, буду поруч, щоб не сталося!!!

саме тупе істота на планеті це ти ... невже так складно переступити гордість ряди улюбленої ... я ж бачу що я тобі потрібна, але прости я більше не можу витягувати з тебе щось подібне кохання ...

Почуття охололи один одного розлюбили .. Але при зустрічі, між нами промелькает вогник ... Я тебе буду любити вічно мій хлопчик ...

Іноді хочеться стати дитиною .. тому що тільки зараз розумію, що розбиті коліна заживають швидше, ніж розбите серце ...

Прикро коли ВІН тебе не розуміє і на це непорозуміння ображається .. А ВОНА не може заперечити і тільки тихо плаче ...

Вчора ти весь вечір говорив мені про любов * ..... якої сьогодні вже немає (....

Обіцяй ... якщо мене не стане, ти будеш далі жити і радіти життю ... знай ... я завжди поруч буду ... у поглядах повз проходять, теплим променем сонця буду торкатися до тебе, цілувати тебе ніжним вітром ... В поганий настрій буду підтримувати тебе, проливаючись дощем ... ти головне храни мене в своєму серці ... але живи і будь щасливий ....

Ще недавно я майже ненавиділа його за те, що він мене кинув, а сьогодні я кажу йому - спасибі. За те, що він змусив мене стати сміливою, стати сильною і впевненою в собі, а також зрозуміти, що я ще не зустріла своє справжнє кохання!

як боляче ... ти поїхав, а я багато чого зрозуміла, але зупинити і сказати так нічого і не встигла!

- Ой, які красиві скельця!
- Це моє серце ...

Швидше б настала ця чортова зима Швидше б каток, але вже без тебе (

Ппц ... девченки .. закохалася в лутше друга!! Ніяк не можу зізнатися ... але він любить іншу ... кажного вечір його бачу і кажного вечір плачу в подушку

Псц ... Ви навіть вконтакте в списку онлайн у мене поруч стоїте ...

Жадібно ковтаю повітря ... мені нічим дихати, легені спорожніли ...
Спорожніли лише через те, що я зважилася сказати "Іди!"

У мене є хлопець, який, коли ми вночі розмовляємо, мучить мене коли я хочу спати. Одного разу я запитала - чи любиш ти мене? І він відразу поклав трубку.

З тобою проведені хвилини - перед ними в здивуванні гаснуть дива! Очі закрию - і тримаю я твою руку, очі відкрию - лише ілюзія одна ...

-Скажи чому мені так холодно? -Ну може тому що тебе образив кохана людина!

Я не звинувачую тебе за розбите серце, я зневажаю тебе за те, що ти топчеш осколки. (С)

Я незнаю навіщо все це? Навіщо треба було починати стосунки, якщо вони закінчилися? Пропонувати зустрічатися, а потім говорити, що вибач у нас з тобою нічого не вийде ... навіщо робити мені боляче? Ти ж руйнуєш мене ... Нема вже тієї дівчини, яка була до зустрічі з тобою ... Ти дуже жорстокий, але ж люблю ... питання, за що? Я одна така? ..

сиджу, п'ю гарячий шоколад, загорнувшись у теплий плед ... слухаю сумну музику, і по щоках сльози, а все це, тому що знайшла нашу стару фотку, де ми були щасливі ....

А вам теж прикро, що спочатку ваша друга половинка заходить вКонтакте, а тільки потім пише Привіт! / Чим займаєшся? І т.д. ?

Дякуємо Боже за те, що хай він не мій. Зате щасливий з нею. Спасибі за те, що не страждає як я. Спасибо за то що можу бачити його і просто порадіти, що у нього все добре.

А знаєш, по-моєму ти прекрасно обходишся і без мене, тому "Адьос", милий, я прямую ...

Не прощати, не любити ...
Просто не думати!
І не говорити ...
Просто піти!
Грюкнувши двері за собою ...
Просто заплаче і небо з тобою ...

Я не можу плакати. Не можу кричати. Просто мене щось пожирає зсередини. Це любов помирає. Довгою і болісною смертю. А разом з нею вмираю і я

Одного разу ти посміхнешся пройшовши мимо .. Одного разу я зрозумію що все-таки не змогла забути тебе ... Але буде пізно ... ти з іншого, я з іншим .. і ми ніколи не будемо разом.

Більше не люблю, більше не подобаєшся, просто заб'ю ... і ти цим подавишся.

Життя сміється над часом, і не звертаючи увагу на руйнування старого, будує нове ..

Розбиває мені серце. Фраза така взагалі побита. "Розбив серце". Він. Мені. Бля, я вам що, скляна чтоль? Або кришталева, або що там ще б'ється? Якби серце могло битися швидко і без звуку-я думаю мені б не було так боляче, як мені іноді буває? Ми-м'ясо. Що я йому скажу? Малюк, не тикай мене в серці пальцем-кров ще не скла?

Я зміг пробачити зраду, але я не зміг більше бути з нею разом!

А він живе десь там і знати не знає що я тут страждаю, Кайфуем з друзями живе кожен день, а я без нього кожен день вмираю: '(

Ви розумієте люди що таке слова ЛЮБЛЮ? За своє життя це слова потрібно сказати багато різно, але таму людині якого ви любите!

як би хотілося одним натисненням кнопки стерти все з пам'яті ..... все, що робило боляче.

У мене завтра наступає не тоді, коли стрілки годинника перебігають за північ, а тільки тоді, коли з'являється денне світло. Тепер в моєму житті вічна ніч ... я забуду тебе ... завтра ...

Кохання-як голка в стозі сіна, знайти її можна, але дуже складно ...

Хочу побачити тебе лише для того, щоб показати який я стала, і щоб ти покусав собі лікті проклинаючи той день, коли розбив моє серце ..

З розбитим средцем можна жити!
Сміятися, сніданки готувати,
З дитиною суфікси вчити
І в тихому місці дачу будувати.
З розбитим серцем можна жити
І фліртувати, злегка бентежачись,
В театри іноді ходити,
Грою акторів захоплюючись.
З розбитим серцем можна жити,
Милуючись в дзеркало собою.
І з кращим другом горілку пити,
І плакати над його долею.
З розбитим серцем можна жити
І робити вранці зарядку.
І на роботу приходити,
Кар'єру ладу по порядку.
З розбитим серцем можна жити,
Про літній відпустці мріючи.
А по ночах однієї палити,
У грудях осколки збираючи ...

Статусы и цитаты

• Жду - цитаты и статусы
  • Статус в день рождения
  • Душевные цитаты и статусы
  • Статусы про мужчин
  • Статусы про улыбку
  • Пацанские статусы
  • Статусы со смыслом
  • Статусы про маму
  • Статусы про друзей
  • Цитаты - ложь и обман
  • Статусы о родителях
  • Статусы о зависти
  • Статусы - новая жизнь
  • Статусы любимому
  • Статусы о людях
  • Статусы - влюбленность
  • Статусы про обиду
  • Свобода - цитаты, статусы
  • Статусы о прощении
  • Философские статусы
  • Статусы про детей
  • Статусы со смыслом
  • Статусы про измену
  • Статусы о жизни
  • Цитаты о беременности
  • Статусы про глупость
  • Девиз по жизни
  • Дружба с мужчиной
  • Статусы - поздравления
  • Годовщина свадьбы - поздравления
  • Поздравления со смыслом
  • Статусы в день рождения
  • Омар Хайям - цитаты и статусы
  • Стихи благодарности
  • Статусы и цитаты про счастье
  • Цитаты и статусы про глупость
  • Статусы о прошлом
  • Дом в цитатах и статусах
  • Цитаты и шутки про девушку за рулем
  • Статусы и цитаты о чувствах
  • Статистика

Rambler's Top100

Яндекс.Метрика

© Copyright 2009-2016 Статусы и цитаты для Вконтакте, одноклассников, вайбера и вотсапа.