Канікули. Цитати, вислови, статуси про канікули.

Статуси

Индекс материала
Канікули. Цитати, вислови, статуси про канікули.
Страница 2
Все страницы

Я так за ним сумую, а канікул пройшла всього тиждень!

Важливіше канікул тільки літні канікули Везе школярам - у них канікули! А у студентів навчання і практика!

Канікули - це коли ти снідаєш в 3:00 дня.

Канікули-це коли ти весь день ходиш будинку в нічній сорочці

Обожнюю школу коли до другого уроку, а ще більше якщо ще й канікули

- Канікули. Цитати, вислови, статуси про канікули.

Люди, у кого ще почалися позапланові канікули? :))))

Студентка приїжджає додому на канікули: - Мама! Нарешті-то у мене з'явився хлопчик. - Чудово. І де він вчиться? - Та ти що, йому всього місяць!

Ось що таке? У вересні всі пепсі пила. На канікулах на шоколадки пробрало, все купувала їх. Зараз на насіння пробрало ... о_0 Що чекає мене в новорічні канікули, я дуже боюся?!))))

Канікули закінчилися! Почалися суворі челябінські будні ...

Найбільш популярне питання у школярів в останній день канікул: »Нам небудь на канікули задавали?»

На канікулах, як на безлюдному острові: не знаєш який день тижня.

Ось, що значить канікули - Сніданок в 15:00, Обід в 18:00, а вечерю взагалі в 1:00 ...

Мама, папа, ну чому ви думаєте, що для дитини хороша компанія - це літні люди влітку?

Якщо вранці в 7:00 в контакті немає друзів в онлайн ... то це канікули!

Дві ідеальні відмовки щоб не прибиратися: 1.Мне колись, я і так втомлююся через навчання. 2. У мене канікули, я ж відпочиваю!

На канікулах дуже часто задається питання: який сьогодні день?

Другий за популярністю питання на канікулах після "Як справи?", Це "Як канікули?"

Найприємніше в канікулах, це, звичайно, відключати будильник.

Тримаю парі, коли будуть закінчуватися канікули, тут будуть смітити статусами типу: ну, блін, літо так швидко пролетіло: (або таких: ааа! Я не хочу в школу! Хочу ще відпочити

Чому те ліжко не так приваблива на канікулах і вихідних, як тоді коли треба збиратися на навчання)))

думала все ура нарешті то почалися канікули да не тут то було каждийдень то меопріятія то чп!)

Таке відчуття, що життя летить швидше на літніх канікулах.

Насправді наближення першого вересня це кому радість, а кому неймовірна мука.

Коли хворієш або канікули лягаєш в 2 ночі встаєш в 9-10 ранку і бадьоренько .. на навчальній тижня хоч у скільки засни все одно не виспишся ...

Ось що значить канікули - про те, що вчора була субота я дізналася тільки сьогодні

Тепер, прийшовши в школу, ти можеш написати твір "Як я пропьянствовала всі канікули"

прийшла любов - мізки на канікулах!

Канікули у розуму закінчуються, починаються будні дні.

Прийшов сусід і розповів, що від нього пішла жена.Я мовчки позаздрив: дурням завжди щастить!

Вічні канікули - хороше визначення пекла.

обожнюю школу коли до другого уроку, а ще більше якщо ще й канікули: D

Новий рік - це не тільки свято, це ще і 10 днів чудесних канікул, де відпочивають разом: діти і батьки!

Типова відповідь на питання: Як пройшли канікули? - Добре! але мало)

Канікули, нарешті ви тут.

Скоро я поїду .. і всі канікули ми не побачимо, сподіваюся я тебе забуду ..

- Хочу канікули ((- А вони тебе немає!

От був у початковій школі і думав ...-ура травня настав скоро канікули ... А зараз у середніх класах .. -Бля травня настав, гребаной іспиті.

Важливіше канікул тільки літні канікули

Сусіди задовбали! Щовечора репетують, як ненормальні! Ну стережіться ... Канікули почалися і тепер у мене вдома кожен паті буде))

Лист з дитячого спортлагерю: Дорогі батьки, живу я добре. Вчора у нас були змагання з боксу. Зубну щітку, пасту та інші непотрібні предмети висилаю додому.

Статистика

Rambler's Top100

Яндекс.Метрика

© Copyright 2009-2016 Статусы и цитаты для Вконтакте, одноклассников, вайбера и вотсапа.