Некрологи Вконтакте.

Про Вконтакте

Мені стає моторошно, коли я потрапляю на сторінки померлих людей "Вконтакте".
Важко дивитися на їхні фото, читати їх замітки, спостерігати за тим, які фільми вони дивилися за життя, що писали про себе, чим цікавились, яку музику слухали, кого любили ... Важко спостерігати за записами їхніх рідних, друзів і знайомих, скорботних з тих, кого не повернути.
Неприємно в цьому зізнаватися, але ж, правда - "Навіщо комусь вмирати, щоб він нами був помічений?"

Погодьтеся, за життя ви могли не знати цю людину і не цікавитися ним, але варто йому тільки померти, і вам стане це відомо, ви знайдете його в інтернеті, перечітаетеі переглянете його профіль вздовж і впоперек, і обов'язково поставите сердечко навпроти напису "Пам'ятаємо. Любимо. Сумуємо ".
І вам буде дійсно шкода цієї людини, просто раніше ви його не помічали, а тепер не помітити не можете, хоча вже пізно.

Пішли назавжди не видаляють з друзів.
Пішли ніколи не з'являться в онлайні, і їх сторінки невідомо скільки часу будуть висіти в мережі, нагадуючи про горе.
Тут спостерігається різкий контраст: в інтернет-просторі, віддаленому від життя, де все зводиться до розваг і спілкування, ігор і знайомствам, наткнутися на "мертвого користувача" важко, неприємно і протверезливо.

Коли я натикаюся на сторінки тих, кого вже немає з нами, я часто читаю їх інформацію про себе, це можна назвати посмертним некрологом.
Все, що вони писали про себе при житті тепер є певним звітом про прожитий, нехай і незапланованим, нехай і у вільній формі - в якій є.

Багато такі "некрологи" змушують мене замислитися:
Ось дівчина, що колись написала у графі "релігійні погляди", що вірить в себе, опинившись там нагорі і зустрівшись з тим, в кого треба було вірити за життя, поміняла свою думку?

Або молода людина, накропавшій в останньому статус що "йому на всіх абсолютно пох **"... Думав би він так, знаючи наперед, що вже через чотири дні його не стане?

А дівчина, яка написала в графі "діяльність" про те, що є членом організації "пафосних сучок"? Так, жартома і начебто безневинно, але її більше немає, і мимоволі усвідомлюєш, як легко ми часом ставимося до всього за життя.

Я читаю профілі цих людей тому, що хочу дізнатися, про що думав чоловік до смерті, чим він жив, чи міг він припустити, що все так складеться.
Сама себе ловлю на думці: я весь час живу тим, що чекаю "завтра", хоча не знаю, в

Ні, не подумайте, що я замислююся про смерть, навпаки - я замислююся про життя.
Скільки справ ми відкладаємо на завтра, зі скількома людьми ми сваримося і можемо не встигнути помиритися, ми часом ведемо себе так, немов у нас вічність у запасі.
За весь тиждень ми можемо переробити непотрібне і необов'язкове, а важливого людині не зателефонуємо. Ми можемо щодня запитувати як у кого справи, жартувати, перемивати комусь кості, базікати про продажного уряді, абсолютно не цікавлячись головним: що у людини на душі, чим він живе, чи потрібна йому якась допомога.

Мені не подобається вираз "Жити кожен день як останній", бо я не хочу думати про те, що цей день може бути для мене останнім. Але ось робити все від мене залежне і ні про що потім не шкодувати, жітьдостойно - це дійсно в моїх силах.

Нижче наведені реальні статуси людей, які пішли з життя з різних причин. Це останні записи зроблені даними користувачами. Деякі лякають, абсолютно все змушують замислитися:
_______________________________________________________________________________________
* Худеть, худнути і ще раз худнути =))
* Ну новий рік вже пройшов:))

* Так йому стільки баб пише, що він навіть відповідати напевно невстигаючих, а тут я ще зі своєю любов'ю ... ©
* Зніму квартиру в Мінську ...!!! Терміново!

* Навіть якщо закохані не зможуть бути разом у цьому житті, то вони одружаться в Раю. Посланник Аллаха (С.А.C) сказав: "в Раю вибудете з тими, кого любили в житті."
* Люблю її ................

* ТИ НЕ МАЄШ ПРАВА!

* От уяви ти сидиш ввечері грусно на скамеечкеоколо будинку. Тобі не хочеться жити. Вічні проблеми з батьками, непостоянниеподругі, немає молодогочеловека. І здається тебе ніхто не розуміє! Всі говорять одне - змінити! Всі нерозуміючим тебе! І ось в одну мить в голові проноситься думка про самогубство ... Тисо страхом дивишся на дах. Тобі здається ось стрибнеш і все! Все буде чудово ... Але ні! Ти не маєш права позбавити себе життя. Того життя, що колись топодаріла тобі твоя мати! Не смій чуєш, не смій! Уяви, що всеналадітся, все буде добре! Надійся, адже надія дає сили жити далі ... Який важкою не була твоя доля! Ти сподівайся на краще, будь-ласка ...

* Щось я зовсім захворіла !!!!(((( лекарянет .... ех ...(((((.
* Чи можна поглянувши на небо і побачивши падаючу зірку, загадати бажання, яке поверне той час, коли я могла б зробити другойвибор??? .
* Мене вже не остоновіть .. залишився годину і я проподу .. всемпока і знайте я вас любила .. Анжеліка прости, Андрій прости .. все прости ті мене .. надеюсьне забудь мене ..

* Стас люблю дуже сильно!
* От і все ...
* Щастя є, його не може не бути!! Я В ЦЕ ВІРЮ .......... хто за??

Статистика

Rambler's Top100

Яндекс.Метрика

© Copyright 2009-2016 Статусы и цитаты для Вконтакте, одноклассников, вайбера и вотсапа.